Ochrona lakieru

Twój samochód znów będzie błyszczał!

Autodetailing Opole

Lakier to wizytówka każdego samochodu. Po jego stanie można wiele powiedzieć o pojeździe. Ile ma lat, w jakich warunkach był używany, a także jak o niego dbał właściciel. Jeżeli stan powłoki lakierniczego Twojego samochodu nie jest Ci obojętny, mamy dla Ciebie coś specjalnego.

Kompleksowa ochrona lakieru do wykonania w naszej firmie. Obejmuje ona wszystkie czynności, których lakier Twojego samochodu potrzebuje, aby dłużej zachować ładny wygląd.

W pierwszej kolejności wykonamy polerowanie. Pozwala to usunąć wszelkiego rodzaju zmatowienia i delikatne ryski. Dzięki polerowaniu lakier odzyskuje ładny, głęboki kolor na całej powierzchni.

Kolejnym krokiem będzie woskowanie samochodu. Czynność tę wykonujemy ręcznie, przy zastosowaniu najwyższe jakości naturalnych wosków twardych.

Ostatnim etapem jest powłoka ceramiczna. To niewidoczna gołym okiem powłoka, która zabezpiecza lakier przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jest bezbarwna i można ją porównać do warstwy lakieru. Powłoka ceramiczna ma bardzo dużą trwałość, gwarantując samochodowi wieloletnią ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.