Czyszczenie i impregnacja dachów cabrio

Ciesz się z jazdy z otwartym dachem!

Autodetailing Opole

Samochody cabrio potrafią dać wiele radości z jazdy. Aby tak jednak było, konieczna jest ich właściwa pielęgnacja i konserwacja.

Jak sprawić aby dach kabrioletu dłużej wyglądał ładnie, był szczelny i odporny na trudne warunki użytkowania? Oczywiście potrzebne mu regularne czyszczenie i impregnacja. Zajmujemy się tym profesjonalnie od wielu lat. Odnawiamy zniszczone dachy samochodów cabrio, jak również impregnujemy dachy w nowych samochodach.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Ponieważ płótno, z którego wykonany jest dach kabrioletu przez cały rok narażone jest na trudne warunki użytkowania. Promienie UV, niskie i wysokie temperatury, wilgoć, a także czynniki mechaniczne, mogące powodować stopniową utratę wytrzymałości.

Czyszczenie dachu pozwala usunąć z niego wszelkiego rodzaju zabrudzenia, a impregnacja zapewnia mu ochronę przed dalszym działaniem czynników szkodliwych. Wykonujemy czyszczenie i impregnację dachów w samochodach zabytkowych, jak i fabrycznie nowych. Stosujemy wyłącznie sprawdzonej jakości środki impregnujące.