Autodetailing

Zadbaj o wygląd Twojego samochodu!

Autodetailing Opole

Lubisz swój samochód? Jest on dla Ciebie czymś więcej niż tylko środkiem transportu? Jeśli tak, na pewno również dbasz o jego stan techniczny i wygląd. Im jest bardziej zadbany i niezawodny, tym jazda nim sprawia Ci większą radość. Doskonale to rozumiemy, ponieważ sami tak mamy.

Specjalnie dla osób takich jak Ty, przygotowaliśmy kompleksową usługę autodetailingu. Na czym ona polega? Na zapewnieniu Twojemu samochodowi maksymalnej ochrony i czystości.

Wykonujemy autodetaling zewnętrzny oraz wewnętrzny. W tym pierwszym przypadku polega on na dokładnym oczyszczeniu karoserii, ewentualnej korekcie lakieru, a także zabezpieczeniu go przez nałożenie powłoki ceramicznej. Autodetailing wewnętrzny to sprzątanie środka samochodu. Odkurzanie, mycie, pielęgnacja elementów skórzanych i z tworzyw, impregnacja, a także ozonowanie.

Działamy na rynku od wielu lat, ciesząc się dużym zaufaniem klientów. Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo i bardzo bogata. Działamy elastycznie, umożliwiając wybór gotowych pakietów lub pojedynczych usług z naszego cennika.